logo


Staffi i www.RadioNatyra.com dotė jetė nė pushime nga data 15/6/2015 deri me 1/9/2015

Ju dėshirojmė pushime verore sa mė tė kėndshme, Me rrespekt staffi RadioNatyra.com

Urimet dhe Pėrshendetjet


Ēdo natė duke filluar nga ora 20:00 deri nė oren 22:00
Duke ju mudėsuar tė gjihė ndėgjuesve qė tė urojnė dhe tė pėrshendesin mė tė dashurit e tyre.
Emision i cili mundeni tė beheni pjesė permes numrave te
Telefonit: +33 970 466 331
Gjithashtu mundeni tė na Kontaktoni edhe nepėrmjet Versionit
SKYPE:    Radio.Natyra
Tė gjithė tė tjerėt tė cilet s'deshirojnė te kyqen ne Radio Live, kanė mundėsin tė shkruajn pėrshendetjet e tyre nė Posten elktronike e cila gjindet naltė tek Menu Dergo Urime.
Tė gjitha keto Ju Ofron Radio Natyra Falas.

P rogrami    i    R adio N atyra


Stafi I RadioNatyra

Leila Rekaj
Orhan Azemi
Ali Rexhepi
Sami Krasniqi
Ermira Murati
Enis Kryeziu
Driton Berisha

Studio Qėndrore
Coventry(Angli)
Tel:
+33 970 466 331
Skype:
Radio.Natyra


Studio 2
Belgjikė
Tel:
+33 970 466 331
Skype:
Radio.Natyra

Studio 3
Suedi
Nė pushime

Studio 4
Irlandė
Tel:
+33 970 466 331
Skype:
Radio.Natyra

Studio 5
Tiranė
Tel:
+33 970 466 331
Skype:
Radio.Natyra

Studio 6
Itali
Tel:
+33 970 466 331
Skype:
Radio.Natyra

Studio 7
Francė
Tel:
+33 970 466 331
Skype:
Radio.Natyra

Urimet dhe Pėrshendetjet

Nga ora 20:00 dei ne Oren 22:00Leila Rekaj

Sami Krasniqi

Enis Kryeziu

Duke u shoqeruar 2 Ore te plota me urimet dhe pershendetjet e juaja.
Emision i cili ju mundeson ti pershendeteni me te dashurit e juaj duke na kontaktuar ne numrat e Telefonit:

+33 970 466 331

Gjithashtu mundeni tė na Kontaktoni edhe nepėrmjet Versionit SKYPE:

   Radio.Natyra

Te gjithe ata qe s'deshirojne te behen pjes e emisionit Live kane mundesin te na shkruajn urimet dhe pershendejtet e tyre ne Posten elekronike.

Emisioni i Nates

Nga Ora 22:00 deri ne Oren 24:00Ermira Murati

Duke u shoqeruar 2 ore te plote me tema te ndryshme.

Urimet dhe Pėrshendetjet

Nga ora 20:00 dei ne Oren 22:00Leila Rekaj

Sami Krasniqi

Enis Kryeziu

Duke u shoqeruar 2 Ore te plota me urimet dhe pershendetjet e juaja.
Emision i cili ju mundeson ti pershendeteni me te dashurit e juaj duke na kontaktuar ne numrat e Telefonit:

+33 970 466 331

Gjithashtu mundeni tė na Kontaktoni edhe nepėrmjet Versionit SKYPE:

   Radio.Natyra

Te gjithe ata qe s'deshirojne te behen pjes e emisionit Live kane mundesin te na shkruajn urimet dhe pershendejtet e tyre ne Posten elekronike.

Emisioni i Nates

Nga Ora 22:00 deri ne Oren 24:00Ermira Murati

Duke u shoqeruar 2 ore te plote me tema te ndryshme.

Urimet dhe Pėrshendetjet

Nga ora 20:00 dei ne Oren 22:00Leila Rekaj

Sami Krasniqi

Enis Kryeziu

Duke u shoqeruar 2 Ore te plota me urimet dhe pershendetjet e juaja.
Emision i cili ju mundeson ti pershendeteni me te dashurit e juaj duke na kontaktuar ne numrat e Telefonit:

+33 970 466 331

Gjithashtu mundeni tė na Kontaktoni edhe nepėrmjet Versionit SKYPE:

   Radio.Natyra

Te gjithe ata qe s'deshirojne te behen pjes e emisionit Live kane mundesin te na shkruajn urimet dhe pershendejtet e tyre ne Posten elekronike.

Hiti i Javes

Nga Ora 22:00 deri ne Oren 24:00Enis Kryeziu

Hiti i Javes
Duke perzgjedhur 5 kenge nga Stafi i Radio Ntyra ju keni mundesin te votoni per kengen si pas deshires se Juaj.

Urimet dhe Pėrshendetjet

Nga ora 20:00 dei ne Oren 22:00Leila Rekaj

Sami Krasniqi

Enis Kryeziu

Duke u shoqeruar 2 Ore te plota me urimet dhe pershendetjet e juaja.
Emision i cili ju mundeson ti pershendeteni me te dashurit e juaj duke na kontaktuar ne numrat e Telefonit:

+33 970 466 331

Gjithashtu mundeni tė na Kontaktoni edhe nepėrmjet Versionit SKYPE:

   Radio.Natyra

Te gjithe ata qe s'deshirojne te behen pjes e emisionit Live kane mundesin te na shkruajn urimet dhe pershendejtet e tyre ne Posten elekronike.

Emisioni i Nates

Nga Ora 22:00 deri ne Oren 24:00Orhan Azemi

Emisioni i Nates me tema te ndryshme.

Urimet dhe Pėrshendetjet

Nga ora 20:00 dei ne Oren 22:00Leila Rekaj

Sami Krasniqi

Enis Kryeziu

Duke u shoqeruar 2 Ore te plota me urimet dhe pershendetjet e juaja.
Emision i cili ju mundeson ti pershendeteni me te dashurit e juaj duke na kontaktuar ne numrat e Telefonit:

+33 970 466 331

Gjithashtu mundeni tė na Kontaktoni edhe nepėrmjet Versionit SKYPE:

   Radio.Natyra

Te gjithe ata qe s'deshirojne te behen pjes e emisionit Live kane mundesin te na shkruajn urimet dhe pershendejtet e tyre ne Posten elekronike.

Emisioni i Nates

Nga Ora 22:00 deri ne Oren 24:00Orhan Azemi

Kuizi i Diturise

Urimet dhe Pėrshendetjet

Nga ora 20:00 dei ne Oren 22:00Leila Rekaj

Sami Krasniqi

Enis Kryeziu

Duke u shoqeruar 2 Ore te plota me urimet dhe pershendetjet e juaja.
Emision i cili ju mundeson ti pershendeteni me te dashurit e juaj duke na kontaktuar ne numrat e Telefonit:

+33 970 466 331

Gjithashtu mundeni tė na Kontaktoni edhe nepėrmjet Versionit SKYPE:

   Radio.Natyra

Te gjithe ata qe s'deshirojne te behen pjes e emisionit Live kane mundesin te na shkruajn urimet dhe pershendejtet e tyre ne Posten elekronike.

Emisioni i Nates

Nga Ora 22:00 deri ne Oren 24:00Orhan Azemi

Argetohuni me ne
Te argetohemi se bashku duke ndegjuar kenget, barcoletat, poezit ... e Juaja.

Urimet dhe Pėrshendetjet

Nga ora 20:00 dei ne Oren 22:00Leila Rekaj

Sami Krasniqi

Enis Kryeziu

Duke u shoqeruar 2 Ore te plota me urimet dhe pershendetjet e juaja.
Emision i cili ju mundeson ti pershendeteni me te dashurit e juaj duke na kontaktuar ne numrat e Telefonit:

+33 970 466 331

Gjithashtu mundeni tė na Kontaktoni edhe nepėrmjet Versionit SKYPE:

   Radio.Natyra

Te gjithe ata qe s'deshirojne te behen pjes e emisionit Live kane mundesin te na shkruajn urimet dhe pershendejtet e tyre ne Posten elekronike.

Loja argetuese Po - Jo

Nga Ora 22:00 deri ne Oren 24:00Sami Krasniqi

Loja argetuese Po - Jo
Gjate lojes do tju shtrohen pyetje te shumta nga Modratoret dhe ju sben te perdoreni fjalet PO dhe JO ato mundeni ti kompenzoni me fjalet (ashtu vertet mendoj etj.) sben te perseritet e njejta fjale me shume se 3 here.

                        L ajme nga K osova
                        L ajme nga S hqipėria